More Website Templates @ TemplateMonster.com - November 07, 2011!

Kirpik Güçlendirici LASHGENESIS

Kirpik güçlendirici ürünlerde yeni nesile hoşgeldiniz! Doktorlar tarafından test edilmiş bu ürün kirpik bakımına yardımcı olur, bu ürünü kullanan bir çok kişi de kirpiklerinin daha dolgun ve uzun göründüğünü belirtmiştir. LashGenesis™ yalnızca doğal maddeler içerir, zararlı yan etkileri yoktur. Yeni formulü ile, büyük daha güzel gözlere giden yolda yeni gizli silahınız olacak.

Kullanım Şekli

Sabah ve akşam olmak üzere kirpik diplerinize uygulayınız. Tamamen emilip kuruyunca kadar bekleyip, daha sonra makyajınızı uygulayınız. Kullandıktan sonra, sıcak su ile fırçanın ucucnu temizleyiniz ve fırçanın ucu tamamen kuruduktan sonra kutusuna koyunuz.

LashGenesis, peptidler ve amioasitler barındıran bilimsel olarak gelişmiş içeriğiyle üstün bir kirpik güzelleştirici formülüdür, kirpiklerinizi güçlendirmenize yardımcı olur. Sonuçlar insandan insana değişir, ancak her AminoGenesis ürünüyle olduğu gibi, hedefimiz sizin mutluluğunuzdur.

Yan Etkileri Varmı?

Hayır! Çoğu reçeteli ve reçetesiz kirpik bakım ürünleri , ilaç gibi çok sert hammaddeler kullanır, bunlar da bazı durumlarda renk solmasına ve renk bozulmasına neden olabilir. LashGenesis’in doğal ve zararsız içeriği halihazırda kirpiklerinizi oluşturan besin maddeleridir

 

İçindekiler

LashGenesis Ingredient List: D.I. Water, Glycerin, Pisum Sativum (Pea) Extract (and) Glucosamine, Hydrolyzed Lupine Protein, Palmitoyl Dipeptide-5 Diaminobutyloyl Hydroxythreonine and Palmitoyl Dipeptide-6 Diaminohydroxybutyrate, Xylitylglucoside Anhyroxylitol Xylitol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (and) Lupinus Albus Seed Extract, Butylene Glycol (and) Carbomer (and) Polysorbate-20 (and) Palmitoyl Oligopeptide (and) Palmitoyl Tetrapeptide-3, Amino Acids: (Alanine, Arginine, Aspartic Acid, Cystine, GlutamicAcid, Glycine, Histidine, Isoleucine, Leucine, Lysine, Methionine, Phenylalanine, Proline, Serine, Threonine, Tyrosine, Valine), Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl, Panthenol, Acetyl Hexapeptide-3, Phenoxyethanol Ethylhexyl Propandiol, Hydroxyethyl Cellulose, Disodium EDTA. AminoGenesis ürünleri hayvanlar üzerinde denenmemiştir, hiç bir hayvansal ürün içermezler.

 

 

 

COPYRIGHT © 2017 ALFATİM A.Ş TÜM HAKLARI SAKLIDIR  DANIŞMA HATTI: 0212 233 35 17